T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü
MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI

​​​​​​

Dahili Telefon Listesi


Dahili Telefon Listesi


dhDHMİ DALAMAN HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ ŞEMATİK TELEFON REHBERİ
                         
    HAVALİMANI BAŞ MÜDÜRLÜĞÜ       TEKNİK  HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ    
    Başmüdür          (281 1330) 3100-01 Osman SERDAR       Şube Müdürü 3640 Ekrem ALVER    
    Sekreter              (281 1333) 3200-01 Zübeyde TÜRK       Büro 3641-61 Mehmet KARA    
    Santral               (281 1348)   281 1348       Büro (Atolye) 3646      
    Müfettiş Odası (Başmftş) 3950         Makine Mühendisi (Atölye) 3642 Esin BAŞAĞ    
    Müfettiş Odası 3801         Makine Teknisyeni (Atölye) 3643 Fikret HOPLAR    
    Toplantı Odası 3206         Makine Mühendisi Klima 3644      
    BAŞMÜDÜR YARDIMCISI (İŞLETME)       Elektronik Mühendisi 3647 Uğur ARDIÇ    
    Başmüdür Yardımcısı 3600-01 Reşat BAKIRCI       Elektrik Mühendisi 3662 M. Hıdır TEPRET    
                Teknik Şef 3663 Mesut YORULMAZ    
    BAŞMÜDÜR YARDIMCISI        Garaj 3648-49      
    Başmüdür Yardımcısı 3700-01 Cenk ÖZENEN       Klima Sis. Teknisyeni 3651      
                Kuvvet Sant.Mak.Mot.Nöb. 3658      
    BAŞMÜDÜR YARDIMCISI (SEYRÜSEFER)       Kuvvet Sant. Elk.Nöb. 3670-74      
    Başmüdür Yardımcısı 3500-01 Hamit SOYERTEM       Pist Özel Aydınlatma Bir. 3667      
                         
    NÖBETÇİ MEYDAN MÜDÜRLÜĞÜ                
    Nöbetçi Müdür    3400-01 281 1322       SATINALMA VE İKMAL  MÜDÜRLÜĞÜ    
    Nöbetçi Müdür (Dışhatlar) 1212         Şube Müdürü 3690 İbrahim ÇOŞKUN    
    V.I.P Salonu 3202-03         Tahakkuk Memuru 3691 Aydın ŞİMŞEK    
    Nöb.Mey.Memuru 3402         Tahakkuk Memuru 3694 Mustafa DÜZAVCI    
                Büro 3695 Ethem ILGIN    
    İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ       Stok ve Mal Sorumlusu 3696 Durdali KAYAK    
    Şube Müdürü 3300 Hasan Ali BAŞAĞ       Satın Alma Memuru 3688      
    Şef 3301 Ali Osman AKINER       Satın Alma Memuru 3689 Ali İhsan KESKİN    
    Tahakkuk 3302 Ercan ÜVENÇ                
    Personel Sicil 3303 Muzaffer İŞLER                
    İdari İşler 3306 Gündüz BAYEZIT       HAVACILIK ACİL YARDIM VE GÜVENLİK MÜDÜRLÜĞÜ    
                Hav.Acil Yrd. Ve Güv.Müd.V. 3720 Murat DOSTAGİDEN    
    İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ       Güvenlik Şefliği 3721      
    Şube Müdürü 3602 Ali DURMUŞ       Güvenlik Şefliği 3737 Büro Şefi    
    Şef 3603         Büro 3722 Hasan Hüseyin TEMEL    
    Şef 3604 Fatih ÖZPOLAT       Kart Basım 3735 Önder UÇAR    
    Şef 3605 Ayten BAKIRCI       Kart Basım 3738 Serkan DEMİRTAŞ    
    Şef V. (Apron Trafik) 3606 Çetin M. VAİZ       Büro 3739 Mehmet KARGIN    
    Büro 3607         Apron Kapı 3725      
    Apron Trf. Pers.(Dışhatlar) 3614         Smart Binası 3726      
    Apron Trf. Pers. 3615         İdari Bina 3729      
    Apron Trf. Pers. (İst.Odası) 3616         Nuri Baba Radar İstasy. 3731      
    Memur (İstatistik) 3620 Serkan BAYSAL       Teknik Blok 3733      
    Memur 3622 Serkan BAYSAL       VOR 3558      
    Memur 3621 Selahttin MENTEŞ       Nizamiye 4116      
    Mak.Mot.Teknisyeni 3623 Cumali KORKMAZ       Doktor 3570      
    Apron Trf. Pers.(İçhat Ofis) 3627         Hemşire 3571      
    ARFF MÜDÜRLÜĞÜ       Dinlenme Odası (Doktor) 3572      
    Şube Müdür V. 3608 Necat YASAN                
    İtfaiye Büro 3609 Oktay APPAK       YANGIN İHBAR 2222    
    İtfaiye Dinleme Odası 3610                  
    Kriz  Odası 3612         ACİL YARDIM 5555    
    İtfaiye Şef Odası 3613 Savaş COŞKUN                
    Alarm 3630         CCTV ODASI 1111    
                       
                         
dhDHMİ DALAMAN HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ ŞEMATİK TELEFON REHBERİ
                         
    DESTEK HİZMETLERİ  MÜDÜRLÜĞÜ       PAZARLAMA VE TİCARET  MÜDÜRLÜĞÜ    
    Şube Müdür V. 3800 Ramazan KAPLAN       Şube Müdürü 3560      
    Şef 3801 Akif KORKUT       Şef 3563 Halil KÖSE    
    Bilgisayar Teknisyeni 3804         Şef 3561 Nursel ÇELİK    
    Evrak Kayıt (Genel) 3805 Bekir TAÇYILDIZ       Yer Hizmetleri 3565 Tuncay ERBAŞ    
    Evrak Dağıtım 3806 İhsan KARGILI       Uçak Hizmetleri 3566 Ayşe TUNCAY    
    Büro 3807 Mehmet DARIVERENLİ       Büro 3567 Abdullah ATEŞ    
    Büro 3808 Sarpay TUNCER       Uçak Hizmetleri 3568 Abbas YILDIRIM    
    Büro 3809 Sündüz KARACA KAYA       Peşin Tahsilat(Dışhatlar) 3569      
    Yemekhane 3810 Sadi KESKİN       Sözleşmeler 3564      
    Eğitim Tesisi Recepsiyon 3811                  
    Eğitim Tesisi (Sorumlu) 3812 Turgut TÜRK       MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ    
    Santral (Nöbetçi Memur) 3813         Şube Müdürü 3580 İsmail SAVAŞ    
    HAVA TRAFİK MÜDÜRLÜĞÜ       Mali İşler Gelir Şefi 3581 Dudu UĞURLUTEĞİN    
    Şube Müdürü 3503-23         Mali İşler Gider Memuru 3582 Yakup YAPICI    
     Yaklaşma Sorumlusu 3504 Figen GÜRÇOŞKUN       Genel Muhasebe 3583 Derya ERDEMİR    
    Büro 3505-11 Öznur ÇİFTÇİ       Büro 3584      
    Radar Yaklaşma 3506         Mali İşler Gelir Memuru 3585 Ufuk HOPLAR    
    Radar Yaklaşma 3507 Figen GÜRÇOŞKUN       Mali İşler Gider Memuru 3588 Nezahat ÇETİN    
    Radar Yaklaşma İs.Oda 3508         Vezne 3590 İzzet BOZTEPE    
    Meydan Kont. Kule 3509         Mali İşler Gelir Memuru 3581 Ecan BAYAR    
    Meydan Kont. Kule 3510                  
    Meydan Kont. İst.Odası 3512         EMNİYET YÖNETİM UZMANLIĞI    
    AIM Ünitesi 3513         EYS Uzmanı 3210 Vedat BOZTEPE    
    AIM Ünitesi 3514         Çevre Mühendisi 3211 Mesut ALKOÇ    
    AIM Ünitesi İstirahat Oda. 3515         EYS Uzmanı 3212 Özel GÜN    
    AIM Şefi 3516 Burhan YILMAZ                
    Kule Sorumlusu 3517 Mübin DEDA       İNŞAAT BAŞMÜHENDİSLİĞİ    
    Smart Eğitim Salonu 3518         İnşaat Baş Mühendis V. 3760 Halil GÜLTEKİN    
    Smart Sorumlusu 3519 Ender NAMSAL       Şef 3761 Şener TUNCAY    
            İnşaat Mühendisi 3762 M.Kağan KÜÇÜK    
    ELEKTRONİK MÜDÜRLÜĞÜ       İnşaat Teknikeri 3763 Tarık    
    Şube Müdürü 3530-34 Rıfat ÖLMEZ       İnşaat Atölyesi 3765      
    Büro 3531 Sevgi YILMAZ                
    Elektronik Mühendisi 3533 Yılmaz  KURT       BİLGİ İŞLEM    
    Elektronik Mühendisi 3537 Yücel ER       Elektronik Mühendisi 3547 Uğur ARDIÇ    
    Elektronik Mühendisi 3535 Sultan TUNA       Elektronik Teknisyeni 3547 Halil BAŞTÜRK    
    Elektronik Mühendisi 3536 Ümit Yaşar YILMAZ       Elektrik Teknisyeni 3548 Ali Kemal KARA    
    Radar Bilgi İşlem Şefi 3538 Yusuf KARAKURT       Elektrik Teknisyeni 3548 Ali Mikail TAŞKESEN    
    Teknik Blok Eln.Nöb.Tek 3540-41              
    Teknisyen Odası 3542         YEMEKHANE -- ÇAY OCAKLARI        
    Radar İstasyonu (Askeriye) 3549         DHMİ YEMEKHANE   3810    
    Radar Atölye Askeriye) 3550         İDARİ BİNA ÇAY OCAĞI   3626    
    Haberleşme Teknikeri 3552 Murat SÜMBÜL       TEKNİK BLOK ÇAYOCAĞI   3628    
    Nuri baba radar istasyonu 3553         KLIMA BİNASI ÇAY OCAĞI 3698    
    VOR Cihaz Odası 3555         Smart Cayocağı 3624    
    KYS Büro 3532 Sezer YILDIRIM       DHMİ EĞİTİM TESİSİ 3811    
    ILS İstasyonu 01 Yt 3557         YARDIMCI HİZMETLER    
    ILS İstasyonu 19 Loc 3559         Teknik İşletim 4545 Yasin GÖNÜL    
                Arazi Sorumlusu 3654 Ercan YAVUZ    
    SİVİL SAVUNMA UZMANI       Temizlik Hizmeti Sorum. 4905 Seval BARDAKÇI    
    Sivil Savunma Uzmanı 3800 Ramazan KAPLAN       Özel Güvenlik Müdürü 3732 Yılmaz ÖZENÇ    
                         
                         
 

Ek Dosyalar
  • Telefon Listesi
  • T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
    Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü